Awans w PR Inspiration

Informacja Prasowa - 15.02.2022
251

Awans w PR Inspiration

Awans w PR Inspiration

 – Magdalena Zybała w PR Inspiration awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Swoją ścieżkę kariery w agencji rozpoczynała od stanowiska Specjalisty ds. Public Relations, a następnie PR Managera. Do tej pory obsługiwała Klientów Agencji takich jak Wavelo, Motorola Solutions, Centrum Handlowe Avenida oraz Zielone Arkady.

Wraz z nowym stanowiskiem Magdalena Zybała w PR Inspiration będzie odpowiadać za całościową obsługę wieloletnich Klientów agencji z branży centrów handlowych takich jak: Galeria Krakowska, Silesia City Center, Avenida Poznań oraz Forum Koszalin. Do jej zadań będzie należało tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
i media relations, budowa oraz wdrażanie akcji CSR oraz nadzór nad pracami zespołu dedykowanemu branży retail w agencji.

Magdalena Zybała ma dwunastoletnie doświadczenie w branży PR. Przed dołączeniem do zespołu PR Inspiration pracowała w Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, będącym partnerem wykonawczym Biura Krajowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców w Polsce (UNHCR). Jest absolwentką kierunków stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie organizacjami publicznymi i pozarządowymi, a także podyplomowych studiów z zakresu public relations, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Magdalena Zybała pracując w PR Inspiration zrealizowała z sukcesem wiele kampanii związanych z CSR oraz Employer Brandingiem. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i doradzaniu w zakresie komunikacji marek.

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...