Awans Juliusza  Korwina na stanowisko Account Director w Bluecloud Interactive

Informacja Prasowa - 09.03.2021
201

Awans Juliusza  Korwina na stanowisko Account Director w Bluecloud Interactive

Awans Juliusza  Korwina na stanowisko Account Director w Bluecloud Interactive.

Z początkiem nowego roku Juliusz Korwin objął stanowisko Account Director  w Bluecloud Interactive. Wcześniej pełnił w agencji funkcję Team Leadera. Będzie odpowiedzialny za dział Client Service, rozwijanie i utrzymywanie  relacji biznesowych oraz projektowych z obecnymi klientami w zakresie działań social mediowych, influencer marketingu i marketingu szeptanego.

Juliusz Korwin z sukcesem prowadził projekty m.in. dla : Fuji Film, Nationale – Nederlanden czy UPC. Zaczynał od wdrażania startupów, ale porwała go reklama. Karierę rozpoczynał w Vacaloca, a obecnie rozpoczyna 3 rok w Bluecloud. Będzie zarządzał zespołem składającym się z 6 osób,  W relacjach stawia na zaufanie i partnerstwo. Prywatnie największy fan Legii Warszawa w agencji oraz miłośnik rodzinnych podróży po Polsce.

Julek to człowiek godny zaufania, dlatego jego awans był tylko kwestią czasu. Nowa struktura w Client Service pozwoli jeszcze lepiej obsługiwać naszych Klientów. – podkreśla Łukasz Janowski, CEO Bluecloud Interactive.

Bluecloud Interactive zajmuje się tworzeniem kampanii zintegrowanych z obszaru experience marketingu oraz kampanii digitalowych obejmujących performance marketing, buzz marketing,social media i influencer marketing, web design – UX/UI/ web development oraz content design i branded content.

Comments

comments

201
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...