Awans Barbary Jastrzębskiej w Walk PR

Informacja Prasowa - 23.06.2021
207

Awans Barbary Jastrzębskiej w Walk PR

Awans Barbary Jastrzębskiej w Walk PR

Barbara Jastrzębska awansowała na stanowisko Senior Account Manager w dziale komunikacji korporacyjnej agencji Walk PR. Jastrzębska jest odpowiedzialna za strategiczne doradztwo w zakresie komunikacji korporacyjnej dla kluczowego klienta Walk PR – LOTTE Wedel. Z firmą jest związana od 3 lat.

– Wspaniale jest pracować z ludźmi, którzy rozwijają się razem z naszą firmą i nabywają nowe kompetencje. Barbara jest niezwykle wszechstronną, kreatywną i utalentowaną ekspertką w zakresie szeroko rozumianej komunikacji korporacyjnej. Pracując, wraz z Barbarą, dla kultowej polskiej marki, wzajemnie inspirujemy się w zespole oraz rozwijamy kompetencje w zakresie prowadzenia profili na LinkedIn, działań employer branding oraz niestandardowej obecności w mediach – mówi Anna Borowiec-Góra, członkini zarządu Walk

PR. Barbara Jastrzębska ma ponad 8-letnie doświadczenie w branży PR. Pracowała dla firm z branży telekomunikacyjnej, FMCG oraz fundacji. Zarządza komunikacją korporacyjną w jej pełnym spektrum – od media relations, przez komunikację wewnętrzną, CSR i Employer Branding, po pozycjonowanie kadry zarządzającej w mediach i otoczeniu biznesowym. W Walk PR jest odpowiedzialna z działania korporacyjne dla LOTTE Wedel. Wcześniej pracowała m.in. dla: NUTRICIA Polska, Orange Polska czy Żywiec Zdrój.

Comments

comments

207
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...