Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła aplikację juniorGO

Informacja Prasowa - 23.07.2019
87

Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła aplikację juniorGO

Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła bezpłatną aplikację juniorGO, która dostarcza rodzicom wartościowych informacji o wydarzeniach dla dzieci.

Dzięki aplikacji można łatwo i wygodnie znaleźć ciekawe, lokalne wydarzenia i sposoby aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Specjalne filtry ułatwiają wyszukiwanie wydarzeń dopasowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Wśród licznych propozycji są warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, wystawy, sztuki teatralne, koncerty i wiele innych aktywności. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, łącznie z datą, godziną i miejscem, a także z możliwością nawigacji do tego miejsca.

Aplikacja umożliwia zapisanie konkretnych wydarzeń i otrzymanie powiadomienia o nich, gdy zbliża się ich termin. Oprócz tego użytkownik otrzymuje propozycje innych wydarzeń, odpowiadających preferencjom dziecka, które są zapisane w jego profilu. Aplikacja zawiera informację o setkach lokalnych wydarzeń dla dzieci z 13 największych aglomeracji i miast (m.in. z Warszawy, Krakowa czy Śląska). Są one codziennie aktualizowane, sprawdzane i skatalogowane przez portal CzasDzieci.pl.

Rodzice, dziadkowie i opiekunowie szukają możliwości ciekawego spędzenia czasu z dziećmi, zwłaszcza w czasie wakacji, ferii i w weekendy. Informacje są rozproszone w internecie. Znalezienie odpowiedniej propozycji zajmuje dużo czasu i łatwo coś atrakcyjnego przegapić. We współpracy z jednym z największych serwisów dla dzieci i rodziców CzasDzieci.pl przygotowaliśmy aplikację, która pomoże łatwo i w jednym miejscu znaleźć sprawdzone, wartościowe propozycje dla swoich dzieci– mówi Łukasz Wyrzykowski, senior brand manager w Avivie.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów Avivy, jak i wszystkich zainteresowanych. Można ją pobrać z Google Play na smartfony z systemem Android, który jest najbardziej powszechny w Polsce. – Planujemy wzbogacać aplikację o dalsze funkcjonalności i przygotować wersję w systemie iOS– dodaje Łukasz Wyrzykowski.

CzasDzieci.pl to jeden z czołowych i najbardziej wiarygodnych portali parentingowych w Polsce. Od 10 lat podpowiada, jak ciekawie spędzać czas z dziećmi. Portal prowadzi wiele działań skierowanych do najmłodszych, w tym szereg aktywności na rzecz upowszechniania czytelnictwa i kultury. W związku z tym, kilka lat temu powołana została Fundacja Czas Dzieci, która proponuje nowe możliwości rozwoju najmłodszych (m. in. warsztaty artystyczne, wystawy, spotkania z autorami, gry, konkursy, wydarzenia specjalne). Dzięki swojej pozycji Fundacja od lat współpracuje ze znanymi markami.

Aviva już wcześniej współpracowała z portalem CzasDzieci.pl – jego eksperci doradzali pracownikom firmy, jakie książki czytać dzieciom w różnym wieku oraz jak wybrać ciekawe i wartościowe wydarzenia dla dzieci w Warszawie.

Za pomysł, przygotowanie aplikacji juniorGO, jej wdrożenie, utrzymanie i serwis, a także kampanię promocyjną odpowiada agencja Directors z Warszawy.

Comments

comments

87
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...