Avanti24 Plus Size – nowy tematyczny serwis z myślą o potrzebach kobiet „plus”

Informacja Prasowa - 31.03.2017
146

Avanti24 Plus Size - nowy tematyczny serwis przygotowany przez redakcję Avanti24

Od piątku, 31 marca br. można korzystać z nowego serwisu Avanti24 Plus Size, który powstał z myślą o potrzebach kobiet w rozmiarze „plus”.

Redakcja serwisu Avanti24 postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom kobiet poszukujących ubrań w większych rozmiarach i z myślą o nich stworzyła Avanti24 Plus Size. Panie o krągłych kształtach znajdą tam porady przygotowane przez stylistyki specjalnie dla bardziej wymagających figur, będą mogły również przejrzeć gotowe zestawy na co dzień i na specjalne okazje oraz wybrać spośród wyselekcjonowanych propozycji odzieżowych.

Nowy tematyczny serwis Avanti24 Plus Size będzie promowany w internecie (serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe).

Avanti24 to serwis zakupowy, który wyróżnia się wysokiej jakości treściami redakcyjnymi kierowanymi do osób szukających porad na temat wyglądu. Serwis jest z jednej strony lifestyle’owym poradnikiem dla kobiet w każdym wieku, zainteresowanych modą, urodą i najnowszymi trendami, a z drugiej strony – agregatorem sklepów internetowych z wygodną wyszukiwarką produktów. Serwis zapewnia najszerszy na polskim rynku zakres treści związanych z modą, urodą oraz zakupami.

W ciągu miesiąca serwis ogląda średnio ponad 1 milion użytkowników, średnia liczba wizyt w przeciągu miesiąca to ponad 1,5 miliona, a średnia liczba odsłon to ponad 3,32 miliona. (dane za okres wrzesień 2016 r. – luty 2017 r., źródło: Gemius/PBI).

Zobacz:

Nowe wydanie rocznika „Made in Poland”

Teksty z „Gazety Wyborczej” nagrodzone Piórami Odpowiedzialności

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...