Autopunkt Pewne Używane w portfolio More Bananas

Informacja Prasowa - 25.08.2020
59

Autopunkt Pewne Używane w portfolio More Bananas

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE w portfolio More Bananas

 Krakowska agencja marketingowa More Bananas nawiązała współpracę z nowym klientem. Od czerwca bieżącego roku agencja zajmuje się komunikacją marki AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

 Do zadań More Bananas należy obsługa profilu marki na Facebooku. Agencja odpowiada również za prowadzenie kampanii Facebook Ads.

– Naszym celem jest promocja serwisu z pewnymi, używanymi samochodami. Dla mnie to prawdziwa gratka, bo sam interesuję się motoryzacją. Prowadzenie kampanii dla takiego klienta to czysta przyjemność – mówi Jacek Szczepan, social media specialist.

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych. Kompleksowy i jakościowy proces kupna samochodu używanego przebiega tak, jak w przypadku zakupu nowego auta w autoryzowanym salonie. Pojazdy przechodzą kompleksowy proces weryfikacji stanu technicznego i historii serwisowej zanim trafią do  sprzedaży. Klienci Autopunktu mogą być więc pewni pochodzenia auta, autentyczności przebiegu i jego niezawodności.

Za koordynację działań po stronie agencji odpowiedzialny jest Jacek Szczepan (social media specialist), ze wsparciem graficznym Pauliny Janowiec (graphic designer). Marka wybrała More Bananas na podstawie przedstawionej oferty.

 

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...