Autobiografii Beaty Kozidrak – „Beata. Gorąca krew”

Informacja Prasowa - 12.02.2021
10

Autobiografii Beaty Kozidrak - „Beata. Gorąca krew”

Wydawnictwo Agora wydawcą autobiografii Beaty Kozidrak „Beata. Gorąca krew”. Premiera 4 maja br.
4 maja 2021 r. nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się „Beata. Gorąca krew” – autobiografia jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej – Beaty Kozidrak. Dzień premiery książki nie jest przypadkowy – zbiega się z dniem urodzin artystki.
Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, które zna cała Polska. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nowe oblicze – pisarki, autorki autobiografii „Beata. Gorąca krew”.
Książka ta to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” to historia o barwnych epizodach kariery Beaty Kozidrak; zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Autorka odważnie opowiada również o prywatnym życiu – pod nieustanną obserwacją mediów i presją sukcesu.
 Książka zarówno w formie papierowej, cyfrowej oraz audio będzie dostępna w sprzedaży od 4 maja br., a już teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży tutaj.

Comments

comments

10
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...