ASZdziennik.pl od dziś dostępny na 20 tys. ekranów w całej Polsce

Informacja Prasowa - 14.09.2020
125

ASZdziennik.pl od dziś dostępny na 20 tys. ekranów w całej Polsce

ASZdziennik.pl od dziś dostępny na 20 tys. ekranów w całej Polsce
 
Z dumą informujemy, że od dzisiaj ASZdziennik będzie dostępny także na ekranach digital OOH w całej Polsce.

Firma Screen Network rozpoczęła współpracę z Grupą naTemat, w wyniku której na sieci 20 tysięcy ekranów digital OOH należących do firmy wyświetlać się będą informacje spod szyldu „ASZdziennika”.

– W Grupie naTemat od zawsze staramy się wychodzić z działalnością typowo digitalową poza ramy samego internetu. Możliwość świecenia ASZdziennika w tak nietypowych dla niego miejscach to kolejny projekt tego typu, który przy okazji w tych dziwnych czasach przysporzy ludziom w miastach nieco uśmiechu – mówi Michał Mańkowski, redaktor naczelny, dyrektor operacyjny i członek zarządu Grupy naTemat.

ASZdziennik to niezwykle popularny polski serwis internetowy o charakterze rozrywkowo-satyrycznym, który czyta 1 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Na mocy porozumienia, newsy będą codziennie wyświetlać się na wszystkich, ponad 20 tysiącach ekranach należących do Screen Network.

Ekrany biorące udział w kampanii zlokalizowane są centrach miast, przy najbardziej uczęszczanych drogach, dworcach kolejowych, lotniskach, a także w centrach handlowych.

Wśród biorących udział w kampanii ekranów warto wymienić zwłaszcza spektakularną kurtynę LED – Super Screen na elewacji centrum handlowego „Plac Unii City Shopping” oraz największe wolnostojące ekrany LED w Polsce znajdujące się przy Hotelu Marriott w Warszawie (140 mkw każdy). Sieć Screen Network dociera do 8 milionów Polaków dziennie.

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...