Artur Kędzierski w On Board Think Kong

Informacja Prasowa - 22.01.2019
296

Artur Kędzierski w On Board Think Kong

Artur Kędzierski w On Board Think Kong

Do zespołu Grupy On Board Think Kong dołączył Artur Kędzierski, wcześniej zarządzający działem komunikacji w UNIMOT S.A.

Artur Kędzierski w On Board Think Kong będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów branży finansowej oraz komunikację konsumencką ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania marką i budową strategii komunikacyjnych.

Artur Kędzierski swoje doświadczenie zdobywał w agencjach reklamowych i PR-owych, współpracując z klientami z branży finansowej, farmaceutycznej i FMCG. Następnie zarządzał działem marketingu i PR w domu maklerskim TMS Brokers S.A., gdzie między innymi opracowywał strategię komunikacji spółki. Dodatkowo, Artur zajmował stanowisko kierownicze w departamencie marketingu i PR w firmie leasingowej Raiffeisen-Leasing Polska S.A., w której zajmował się m.in. działaniami w kanale B2B. W spółce paliwowo-energetycznej – UNIMOT S.A., jako szef komunikacji, był odpowiedzialny szczególnie za relacje inwestorskie.

On Board Think Kong
Część międzynarodowej sieci public relations ECCO Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. Główne obszary specjalizacji to: korporacyjne doradztwo public relations, content marketing & SEO, komunikacja w kanałach społecznościowych. Projekty On Board Think Kong wyróżniane są między innymi za kreatywność i skuteczność (Effie, Golden Drum, IPRA Golden Awards, IAC, Stevie Awards). W Polsce agencja należy do Związku Firm Public Relations. Od maja 2018 r. On Board Think Kong jest jedynym polskim członkiem brytyjskiego stowarzyszenia Content Marketing Association.

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...