Artur Andrus oraz Robert Kantereit odchodzą z Polskiego Radia

Redakcja PR - 02.11.2017
19

Artur Andrus oraz Robert Kantereit odchodzą z Polskiego Radia

Artur Andrus oraz Robert Kantereit odchodzą z Polskiego Radia. Pierwszy pracował w nim 23 lata, drugi   13. Powodem rezygnacji był zakaz wydany Andrusowi przez zarząd na współpracę z TVN 24.

Artur Andrus pracował w Polskim Radiu od 1994 roku. W programie III prowadził takie audycje  jak  „Powtórka z rozrywki”, „Teraz śmieszniej” oraz „MUR – Magazyn Uzupełnień Rozrywkowych”. W 2005 roku rozpoczął również współpracę z TVN 24, gdzie został jednym z komentatorów w  „Szkle Kontaktowym”.

Po zmianie zarządu w Polskim Radiu nowym władzom zaczęła przeszkadzać taka współpraca prezentera. W połowie miesiąca dziennikarzowi postawiono ultimatum. Andrus wybrał prace w TVN 24. Dziennikarz poprosił o jak najszybsze rozwiązanie umowy z Polskim Radiem za porozumieniem stron.

Zaraz potem pojawiła się informacja, według której Polskie Radio opuszcza również Robert Kantereit. Podobnie jak Andrus pracował w Trzecim programie Polskiego Radia. Prowadził popołudniową audycję „Zapraszamy do Trójki”. W TVN 24 jest prowadzącym porannego programu „Wstajesz i wiesz”.

Na stronie internetowej Polskiego Radia nie pojawił się żadne komunikat potwierdzający rezygnację prezenterów. A ich nazwiska dalej figurują w zakładce „zespół”.

zwolnienia

Zwolnienia

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...