Arskom Sport Brokers z obsługą social media Vastint Poland

Informacja Prasowa - 16.06.2020
223

Arskom Sport Brokers z obsługą social media Vastint Poland

Arskom Sport Brokers z obsługą social media Vastint Poland

Firma deweloperska Vastint Poland wybrała agencję Arskom Sport Brokers do obsługi komunikacji marki w Polsce w obrębie social media. Długoterminowa współpraca rozpoczęła się od przygotowania strategii komunikacji w mediach społecznościowych.

Arskom Sport Brokers zajmie się komunikacją marki na Instagramie i LinkedInie oraz wesprze klienta w zakresie komunikacji jego poszczególnych inwestycji w Polsce na Facebooku. Ponadto agencja objęła firmę strategicznym doradztwem pod kątem prowadzenia działań w mediach społecznościowych.

To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy z Arskom. Agencja, mimo że specjalizuje się w marketingu sportowym, doskonale poradziła sobie z kampanią dotyczącą kompleksu biurowego Business Garden, z tego powodu powierzyliśmy jej kolejne zadanie. Nasza firma działa na polskim rynku nieruchomości od ponad 25 lat, jednakże pod marką Vastint funkcjonuje zaledwie od lat pięciu. Liczymy, że zorganizowane działania w social media zwiększą świadomość nie tylko samej marki, a także obecnych oraz planowanych inwestycji firmy w Polsce powiedziała Ewa Łydkowska, Marketing Manager firmy Vastint Poland.

Udana komunikacja wymaga elastycznego podejścia, które w obliczu trwającej pandemii stało się jeszcze bardziej kluczowepodkreślił Marek Buklarewicz, CEO agencji Arskom Sport Brokers.Wspólnie z firmą Vastint Poland długo pracowaliśmy nad ostatecznym kształtem działań digitalowych marki na 2020 rok, ale nie potrzebowaliśmy dużo czasu, aby dostosować nasze plany do obecnych warunków zgodnie z wymaganiami klienta. Liczymy na to, że w przyszłości będziemy jeszcze rozwijać naszą współpracę – kończy Buklarewicz.

Agencja współpracowała już z firmą Vastint Poland w 2019 roku przy okazji kampanii „Rośnij z nami”, promującej jedną z inwestycji marki w Polsce, która polegała na promocji przestrzeni biurowych w nowo powstałym kompleksie Business Garden Poznań. Teraz za obsługę klienta w ramach współpracy po stronie agencji odpowiadają Account Manager Mateusz Brzeźniak, Social Media Strategist Aleksandra Witkowska i Account Executive Joanna Ciastek.

Vastint jest międzynarodową organizacją aktywną na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Filary działalności to zarządzanie portfolio nieruchomości i rozwój projektów komercyjnych, włączając inwestycje mieszkaniowe i sprzedaż. Firma działa w 8 krajach w całej Europie, a od 1992 roku w Polsce.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...