Arkadiusz Mierzwa- były dziennikarz TVN zasila szeregi Jeronimo Martins Polska S.A.

Redakcja PR - 05.09.2017
64

Arkadiusz Mierzwa- były dziennikarz TVN zasila szeregi Jeronimo Martins Polska S.A.

Największa sieć handlowa w Polsce coraz mocniej stawia na budowanie pozytywnego wizerunku marki w mediach. Do zespołu komunikacji korporacyjnej Biedronki dołączył właśnie Arkadiusz Mierzwa, były dziennikarz TVP1 oraz TVN CNBC oraz były rzecznik Banku Pekao i nc+.

Mierzwa objął stanowisko kierownika ds. komunikacji korporacyjnej Jeronimo Martins Polska S.A., która jest właścicielem Biedronki oraz sklepów Hebe. Do jego obowiązków przede wszystkim będzie należało dbanie o pozytywny wizerunek marki oraz tworzenie odpowiedniej relacji z mediami.

Arkadiusz Mierzwa od dawna jest związany z mediami i biznesem. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz American Studies Center. W latach 2008-2013 był rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura prasowego Banku Pekao.

Od 2013 roku przez kolejne trzy lata pełnił funkcję dyrektora ds. PR i komunikacji platformy nc+. Do niedawna prowadził również program „Firmowe ewolucje” na antenie TVP1. Stając się kierownikiem ds. komunikacji korporacyjnej, jest kolejnym wzmocnieniem dla działu komunikacji Jeronimo Martins Polska.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...