Arianna Huffington po 11 latach odchodzi z Huffington Post

Redakcja PR - 11.08.2016
206

Arianna Huffington po 11 latach odchodzi z Huffington Post

Arianna Huffington, współzałożycielka The Huffington Post, po 11 latach zdecydowała się na opuszczenie serwisu. Teraz chce skupić się na swoim nowym projekcie – Thrive Global.

Jak podaje Mashable.com Arianna Huffington poinformowała, że ze względu na to, iż chce w pełni poświecić się nowemu serwisowi rezygnuje ze stanowiska redaktor naczelnej The Huffington Post.

Na swoim koncie na Twitterze przyznała, że myślała, iż The Huffington Post będzie jej ostatnim projektem, ale zdecydowała się zaryzykować i zaangażować w działalność związaną z nowym serwisem – Thrive Global. W komunikacie prasowym wyznała, iż początkowo chciała łączyć pracę w obu serwisach, ale obecnie jest świadoma, że to niemożliwe.

Screenshot aDRIANNA hUFFINGTON post

Nowy projekt, w który zaangażowała się Arianna Huffington – Thrive Global – ma dotyczyć zdrowia i szeroko pojmowanego zdrowego stylu życia.

Źródło: mashable.com

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...