Arek Sobczyk nowym Senior UI Designerem w Move Closer.

Informacja Prasowa - 23.06.2022
100

Arek Sobczyk nowym Senior UI Designerem w Move Closer.

Arek Sobczyk nowym Senior UI Designerem w Move Closer.

Move Closer wzmacnia kompetencje UI Design zatrudniając Arka Sobczyka – doświadczonego na rynku UI Designera, w przeszłości związanego przez 13 lat z K2 Internet.

Move Closer rozwija dział UI Design. Arek Sobczyk będzie odpowiedzialny za kompetencje zespołu designerskiego oraz poszerzenie zakresu działalności. To istotny krok w celu poszerzania oferty Move Closer dla obecnych i nowych klientów z kategorii e-commerce:

“Od początku istnienia agencji świadczymy usługi product designerskie, natomiast nigdy nie były one corem naszej działalności. Dołączenie doświadczonego designera, takiego jak Arek pozwoli nam tworzyć efektywniejsze interfejsy dla naszych klientów z segmentu e-commerce oraz wzmocni kompetencje agencji w tym obszarze.” – mówi Mikołaj Czajkowski, Head of Growth w Move Closer.

Arek Sobczyk jest niezależnym projektantem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz produktów cyfrowych. Tworzy również identyfikacje wizualne marek. Swoje doświadczenie zdobywał w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce (K2 Internet). Był odpowiedzialny między innymi za pracę nad redesignem serwisu Play.

“Cieszę się, że mogę dołączyć do Move Closer i wesprzeć obszar kompetencji, który jest nieodłącznym elementem tworzenia skutecznych produktów cyfrowych. Co więcej, dołączam do ludzi, z którymi już pracowałem, co daje mi pewność, że będę pracował w zgranym zespole profesjonalistów.” – komentuje Arek Sobczyk.

Sobczyk pracował dla największych światowych marek, takich jak Coca-Cola, Google, IKEA i wielu innych. Pracował przy multidyscyplinarnych projektach z różnych branż branż i sektorów, między innymi: bankowość, ubezpieczenia, fintech, telekomunikacja, e-commerce.

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...