Arctic+ i More Bananas dodają energii

Informacja Prasowa - 18.06.2020
27

Arctic+ i More Bananas dodają energii

Arctic+ i More Bananas dodają energii

More Bananas od marca odpowiada za komunikację marki Arctic+ w mediach społecznościowych. 

Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty. More Bananas opracowało spójną strategię zgodną z misją i celami wody Arcitc+. Klientowi szczególnie spodobała się kompleksowość oferty oraz niestandardowe podejście do promocji marki.

Do zadań More Bananas należy prowadzenie profili marki na Facebooku i Instagramie.

– Profil marki na Facebooku i Instagramie zaczyna tętnić życiem. Naszym zadaniem jest dotarcie do osób, które od wody mineralnej oczekują dużo więcej! Seria Arctic+ Elements zawierająca witaminy, minerały i inne cenne składników dodaje energii do działania, czego ludzie teraz bardzo potrzebują na co dzień – wyjaśnia Kasia Witkowska, social media specialist w More Bananas.

Za koordynację działań po stronie agencji odpowiedzialne są: Kasia Witkowska (social media specialist) i Monika Biernat (graphic designer).

Arctic+ to producent wody mineralnej. Marka zyskała popularność dzięki seriom produktów: Elements – dostarcza witamin i minerałów pomagających zachować zdrowie, urodę i dobre samopoczucie oraz Fizzy – lekko gazowane, nietypowe połączenia owoców z wodą mineralną.

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...