Apple zadebiutował na Instagramie, dlaczego tak późno?

Redakcja PR - 08.08.2017
246

Apple zadebiutował na Instagramie, dlaczego tak późno?

Apple założyło swój profil na Instagramie w piątek, tego też dnia pojawiło się na nim dziewięć zdjęć, które przyniosły pond 150 tysięcy obserwujących. Oficjalne konto można znaleźć pod nazwą @apple.

Informacja o pojawieniu się Apple na instagramie zaciekawiła wielu. Dlaczego akurat teraz, skoro portal istnieję od 2010 roku? Wygląda na to, że firma szczycąca się pozycją lidera technologicznego przez 7 lat przepuszczała świetną okazję do komunikowania się bezpośrednio z gronem stałych odbiorców.

instagram

Na profilu mają znajdować się zdjęcia wykonane iPhonami co może sugerować, że ten sposób komunikacji będzie służyć promocji najnowszego iPhona 8, którego premiera planowana jest na jesień 2017. Według nieoficjalnych informacji najnowszy telefon Appla ma przyciągać nabywców niebywale dobrym aparatem. To właśnie może być klucz do zrozumienia nagłego debiutu firmy.

 

Comments

comments

246
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...