Aplikacje TOK FM oraz Złote Przeboje dostępne w Huawei AppGallery

Informacja Prasowa - 24.04.2020
211

Aplikacje TOK FM oraz Złote Przeboje dostępne w Huawei AppGallery

Aplikacje TOK FM oraz Złote Przeboje dostępne w Huawei AppGallery

Aplikacje mobilne Radia TOK FM oraz Radia Złote Przeboje są już dostępne w Huawei AppGallery – sklepie z aplikacjami na telefony Huawei. Dodatkowo każdy, kto pobierze aplikację TOK FM z Huawei AppGallery i użyje dedykowanego kodu, otrzyma bezpłatny dostęp do ogromnej bazy audycji i podcastów TOK FM.

Huawei AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na telefony Huawei, w którym dostępne są ciekawe i popularne aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android, starannie wyselekcjonowane oraz zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i ochrony danych użytkowników.

W marcu br. znalazły się w nim dwie aplikacje mobilne Grupy Radiowej Agory, specjalnie przygotowane pod kątem zgodności z usługami HMS (Huawei Mobile Services) i działające na nowych telefonach Huawei z systemem Android.

Aplikacja Radia Złote Przeboje to prosta, lekka i popularna aplikacja, która umożliwia słuchanie programu stacji na żywo, a także udział w ciekawych konkursach i zabawach antenowych z nagrodami, organizowanych przez redakcję.

Aplikacja TOK FM to jedyna w swoim rodzaju aplikacja radiowo-podcastowa, umożliwiająca szybki i wygodny dostęp do wszystkich audycji i podcastów TOK FM bez reklam, a także do transmisji Radia TOK FM na żywo. Aby słuchać audycji i podcastów w aplikacji bez żadnych ograniczeń, należy wykupić dostęp Premium TOK FM.

Wszyscy nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej – każdy nowy słuchacz korzystający z telefonu Huawei może aktywować całkowicie za darmo dostęp Premium TOK FM aż na 3 miesiące. Oferta dostępna jest w dla użytkowników telefonów Huawei w sekcji „Prezenty” w Huawei AppGallery.
Więcej informacji o akcji promocyjnej TOK FM i Huawei AppGallery można znaleźć na stronie 
https://audycje.tokfm.pl/kod-huawei

Comments

comments

211
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...