Aplikacje, które podpowiadają, gdzie zrobić zakupy w niedzielę

Redakcja PR - 23.04.2018
72

Aplikacje, które podpowiadają, gdzie zrobić zakupy w niedzielę

Po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę na rynku pojawiły się aplikacje, które pomagają zainteresowanych klientom zlokalizować sklepy, w których pomimo zakazu mogliby zrobić zakupy. Aktualnie możemy już korzystać z takich aplikacji jak: „Niedzielne zakupy” czy „Otwarte w niedziele”, które bezpłatnie można pobrać na smartfon. Aplikacja „Otwarte w niedziele” dostępna jest zarówno na telefony z systemem iOS, jak i Android.

Twórcami aplikacji „Otwarte w niedziele” są lubelscy i warszawscy programiści z firm Edge One Solutions i Edge One Innovations. Aplikacja pozwala użytkownikom na:

  • wprowadzenie i weryfikowanie nowych, otwartych w niedziele sklepów;
  • sprawdzenie godzin otwarcia konkretnych placówek (sklepy, apteki, kwiaciarnie, itp.);
  • znalezienie sklepu lub interesującej nas placówki;
  • otrzymanie powiadomienia na smartfon, kiedy w odległości 1500m zostanie otwarty sklep oraz wyznaczenie do niego możliwie najkrótszej trasy.

Użytkownicy, którzy będą chcieli korzystać z aplikacji, muszą wybrać swoje lokalizacje, np. dom, praca, itd. Kolejnym etapem jest wyszukanie na mapie placówek, które są otwarte w niedziele.

Aplikacja jest również bardzo przydatna dla przedsiębiorców, dlatego może być wykorzystywana jako sposób komunikacji z klientami.

Jeśli chodzi o aplikację „Niedzielne zakupy” stworzona została przez studentów z Opola i Wrocławia. Obecnie aplikacja wykorzystuje z bazy ponad 2000 punktów handlowych, w skład której wchodzą zarówno stacje benzynowe, jak i sklepy.

Użytkownik na początku wybiera jedno z miast, które znajdują się na liście lub wybiera z pozycji jego lokalizacji. Wybranie lokalizacji odsyła użytkownika do wybranych na tym obszarze placówek na terenie całej Polski.

 

 

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...