Aplikacja Promedica24- Strefa Opiekunki w finale konkursu Mobile Trends Awards 2022!

Informacja Prasowa - 29.03.2023
124

Pierwsza w Polsce aplikacja dla opiekunek

Pierwsza w Polsce aplikacja dla opiekunek – „Promedica24 – Strefa Opieki” firmy Promedica24 znalazła się w finale prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards 2022 w kategorii Mobile MedTech.

Podczas uroczystej Gali 28 marca w Krakowie ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Mobile Trends Awards 2022. Aplikacja „Promedica24 – Strefa Opieki”, która skierowana jest do opiekunów osób starszych, usprawniając i ułatwiając im codzienną pracę opiekuńczą nad pacjentem, a także zapewniając stały dostęp do informacji związanych z kontraktem, zyskała nominację do nagrody i znalazła się wśród czterech najlepszych w Polsce aplikacji w kategorii Mobile MedTech.

Najlepsza wśród setki projektów!

 Aplikacja „Promedica24 – Strefa Opieki”, stworzona została z myślą by wspierać opiekunów, szczególnie tych których miejsce pracy jest za granicą, np. w Niemczech czy Anglii. Opiekunowie na bieżąco mogą sprawdzać w aplikacji informacje dotyczące pracy i opieki nad podopiecznym. Wszystkie ważne szczegóły dotyczące kontraktu opiekunka ma pod ręką, np. opis miejsca sprawowania opieki, opis choroby pacjenta, wraz z podpowiedziami jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach opiekuńczych. Dzięki aplikacji opiekun może także przejść szkolenia, a wbudowany moduł czatu, w znacznym stopniu usprawnia komunikację w języku obcym. Aplikacja została zbudowana zgodnie z zasadami user experience, wyróżnia się łatwą i intuicyjną nawigacją, a także przejrzystą strukturą treści. Projekt został stworzony we współpracy z firmą Norbsoft.

Cieszymy się, że nasza aplikacja dla opiekunek otrzymała nominację w tak prestiżowym konkursie i znalazła się w gronie marek tworzących najlepsze projekty mobilne. To dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że warto wprowadzać mobilne rozwiązania, także w takiej branży jak opieka nad seniorem. Chciałabym także, bardzo serdecznie pogratulować wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym” – mówi Paulina Milak, pełniącą obowiązki dyrektora działu rozwoju i wsparcia systemów operacyjnych w firmie Promedica24.

Nagrody Mobile Trends Awards 2022  przyznawane są od 11 lat, znanym, silnym i innowacyjnym firmom, które wprowadzają najlepsze rozwiązania mobilne wspierające potrzeby klientów oraz użytkowników. Tylko najlepsze aplikacje mają szansę na nominację i wygraną. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wyłonieni zostali przez Kapitułę konkursową w skład, której wchodzą eksperci branży IT oraz technologii mobilnych. Do sukcesu zwycięzców przyczynili się także internauci, którzy mogli zagłosować na swój ulubiony projekt lub firmę.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...