Antyradio i Radio ZET grają z WOŚP

Jerzy Ciszewski - 08.01.2019
173

Antyradio i Radio ZET grają z WOŚP

Antyradio i Radio ZET grają z WOŚP

Już w środę, 9 stycznia, Jurek Owsiak zaprosi na specjalne wydanie swojego programu „Zaraz będzie ciemno” w Antyradiu, w całości poświęconego 27. Finałowi. Początek godz. 20.00. Tradycyjnie w niedzielę stacja zmieni swoją ramówkę, całkowicie podporządkowując ją WOŚP. Na antenie przez cały dzien rozmowy Tomasza Kasprzyka z Jurkiem Owsiakiem, pojawią się też inni goście związani z Orkiestrą, relacje na żywo ze sztabów w całej Polsce, całodzienna licytacja Złotego Serduszka z numerem 16, która rok temu przyniosła dochód w wysokości 17 tys. zł, a także fragmenty koncertów ze sceny głównej w Warszawie. Jak co roku
redakcja oragnizuje też szereg aukcji, wystawiająć m.in.: płyty z autografami artystów z Motorhead, Skunk Anansie czy July Talk, dzień w redakcji Antyradia i prowadzenie wspólnie z Piotrem „Frankiem” Marciniakiem listy przebojów „Turbo TOP”.
Wśród oficjalnych patronów medialnych 27. Finału WOŚP jest również Radio ZET. W niedzielę, 13 stycznia, stacja przez cały dzień będzie na bieżąco relacjonować najważniejsze wydarzenia związane z przebiegiem zbiórki środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, a jej studio zostanie zlokalizowane w Centrum Finału na Placu Defilad w Warszawie. Specjalnym korespondentem Radia ZET w Dublinie będzie Szymon Majewski. Przez całą niedzielę na antenie będzie licytowane Złote Serduszko WOŚP z numerem 27. Na aukcje zostały wystawione też: lekcja tańca z Beatą Tadlą, mowa ślubna Szymona Majewskiego oraz rękawice przekazane przez trzykrotnego rajdowego mistrza Europy – Kajetana Kajetanowicza. Wywiadu z Jurkiem Owsiakiem będzie można wysłuchać w sobotnim programie Beaty Tadli „To właśnie weekend”.

Comments

comments

173
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...