Antonina Banaś: Z Grupy Abstra do Spotlight Agency

Informacja Prasowa - 17.09.2019
90

Antonina Banaś: Z Grupy Abstra do Spotlight Agency

Stanowisko producenta wykonawczego w agencji influencerskiej Spotlight objęła od połowy września Antonina Banaś. Przez 4 ostatnie lata pracowała w Grupie Abstra.

Antonina Banaś przez ostatnie cztery lata pracowała w Grupie Abstra, m.in. jako kierownik produkcji stworzyła kanał Nieprzygotowani, a później uczestniczyła w produkcji następnych profili t.j. Abstrachuje, Dla Pieniędzy, Maksymalnie, Do roboty. Odpowiadała za organizację planu, postprodukcję i prowadziła castingi w poszukiwaniu talentów, z których wyłoniła topowych polskich influencerów. W latach 2017-2018, podczas największego wzrostu Grupy Abstra, objęła stanowisko dyrektora operacyjnego i odpowiadała za rekrutację pracowników oraz wdrożenie systemów. Przez ostatni rok jako producent wykonawczy realizowała projekty komercyjne, m.in. “Jak to robić” dla marki Durex, “Kumaty” dla Żabki, “Przyjaźń czy Miłość” dla Martini. Przed dołączeniem do Grupy Abstra, pracowała jako producent i kierownik planu spotu Coca-Coli na YouTubie.

Banaś jest absolwentką kierunku film i sztuki audiowizualne ze specjalizacjami aktorstwo oraz produkcja filmowa w Nowej Szkole Filmowej w Warszawie.

 – Antonina ma wielką pasję do rynku influencerskiego i produkcji wideo. Jej wiedza z zakresu tworzenia nowych kanałów na platformie YouTube oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi twórcami internetowymi to dla Spotlight znaczące wzmocnienie – mówi Olivia Drost, partner zarządzająca agencji.

Antonina Banaś jako producent wykonawczy będzie odpowiadała za zarządzanie kanałami w ramach realizowanego przez Spotlight projektu Team X, w tym za koordynację zespołu produkcyjnego, współpracę z zespołem sprzedażowym, rozliczanie budżetu.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...