Anthony Poncier szefem social media&digital MSLGROPUP w regionie EMEA

Informacja Prasowa - 16.05.2017
124

Anthony Poncier szefem social media MSLGROPUP w regionie EMEA

W Paryżu MSRGROUP awansowała Anthony’ego Ponciera na szefa działu social and digital w regionie EMEA, po trzech latach pracy w grupie Publicis.  

Wcześniej stanowisko to pełnił James Warren z londyńskiego oddziału agencji, który na początku bieżącego roku został dyrektorem ds. Rozwoju strategicznego, współpracując z klientami Publicis Communications w zakresie zintegrowanych kampanii i rozwoju firmy.

Poncier dołączył do MSLGroup w 2012 roku jako Dyrektor ds. Transformacji Cyfrowej na region EMEA i od wielu lat prowadzi francuski zespół ds. Społecznych i cyfrowych MSL. W swojej nowej roli będzie współpracować z liderami społecznymi i cyfrowymi w biurach MSL w regionie EMEA, aby rozwijać ofertę regionalnych praktyk, i zaspokajać zmieniające się potrzeby klientów oraz rozwijać działalność. Zajmie się  również  rozwojem innowacyjnych produktów i usług.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...