Anna Wodzyńska Marketing & PR Directorem w Justtag Group

Informacja Prasowa - 15.04.2021
51

Anna Wodzyńska Marketing & PR Directorem w Justtag Group

Anna Wodzyńska Marketing & PR Directorem w Justtag Group

Z początkiem kwietnia br. Anna Wodzyńska dołączyła do zespołu Justtag Group i objęła nowo utworzone w strukturach firmy stanowisko Marketing & PR Directora. Będzie odpowiedzialna za obszar strategii komunikacji firmy, działania PR oraz komunikację wewnętrzną grupy.

Anna Wodzyńska od ponad 20 lat jest związana z branżą reklamową. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wydawnictwach Gruner + Jahr (dziś Burda Media) oraz Edipresse Polska. Poprzednio w latach 2008-2019 jako New Business i Marketing Director w Havas Media Group odpowiadała za poszerzanie portfolia klientów oraz strategię komunikacji firmy. Ostatnio prowadziła własną działalność doradczą oraz projekt z kategorii fashion.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

„W Justtag Group dostarczamy najbardziej zaawansowane rozwiązania reklamowe i analityczne dotyczące zachowań użytkowników online i offline. Tym bardziej cieszę się, że dołącza do nas Ania Wodzyńska, która posiada szerokie doświadczenie w branży marketingowej i wesprze nas w efektywnej komunikacji z rynkiem” – mówi Tomasz Chłodecki, CEO Justtag Group.

 

Comments

comments

51
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...