Anna Wereta w agencji N42 Creative Solutions

Informacja Prasowa - 02.07.2024
247

Anna Wereta objęła stanowisko Head of Creative w agencji N42 Creative Solutions

W ostatnim czasie pracowała jako Head Art Director w agencji They.pl.

 

– Anna Wereta to właściwa osoba we właściwym miejscu – podkreśla Joanna Wilczek, szefowa Agencji N42 Creative Solutions. – Ponad dekada doświadczenia w dużych agencjach na stanowiskach kreatywnych i zarządzających, praca dla topowych klientów oraz wiele interesujących realizacji, czynią z Anny doskonałą szefową działu Creative.
W strukturze agencyjnej to ogromne wsparcie dla całego zespołu, a dla naszych klientów – pewność, że dostarczymy jeszcze więcej kreatywnych i ambitnych koncepcji działań.

 

– Z N42 połączył nas wspólny cel – Jakość, a nie jakoś. Przyświeca on nam w dalszym procesie rozwoju Studia produkcji wizualnej N42 – dodaje Anna Wereta, Head of Creative w N42 Creative Solutions.

 

Dział Creative w agencji N42 Creative Solutions to zespół specjalistów z kompleksowymi kompetencjami w zakresie projektów kreatywnych. Na czele z Anną Weretą zespół dba
o najwyższą jakość, innowacyjność i wsparcie celów biznesowych klientów w zakresie rozwiązań kreatywnych, w tym grafik, animacji i wideo.

 

Anna Wereta w ostatnich latach kierowała zespołem kreatywnym agencji They.pl – od 2016 roku zajmowała tam stanowisko Head Art Directorki. Wcześniejsze doświadczenia zdobywała w Red8 Digital. Ukończyła Wydział Artystyczny na kierunku Malarstwo
na Uniwersytecie Zielonogórskim.

 

N42 to agencja doradztwa komunikacyjnego obecna na polskim rynku od 18 lat. Wspiera klientów w zakresie zarządzania reputacją, kryzysem i ryzykiem wizerunkowym, a także doborze narzędzi marketingowych. Oferuje również usługi social mediów, projektowania graficznego i zarządzania marką osobistą. Siedziba główna N42 mieści się na warszawskim Mokotowie, firma ma także oddział w Bydgoszczy.

Comments

comments

247
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...