Anna Wasiak-Zakrzewska Business Directorem w agencji Performics

Informacja Prasowa - 02.08.2017
82

Anna Wasiak-Zakrzewska Business Directorem w agencji Performics

Anna Wasiak-Zakrzewska, ostatnio Marketing Manager w sklepie internetowym eMAG.pl, objęła stanowisko Business Directora w agencji marketingu efektywnościowego Performics.

Anna Wasiak  Zakrzewska dołączyła do zespołu Performics i jako jeden z Business Directorów będzie zarządzać relacjami z wybranymi klientami agencji, odpowiadać za najwyższą jakość strategii oraz prowadzić zintegrowane projekty, obejmujące wszystkie kluczowe działania i narzędzia marketingu efektywnościowego oparte na zaawansowanej analityce oraz najnowszych technologiach.

Anna Wasiak - Zakrzewska

Anna Wasiak Zakrzewska rozpoczęła karierę w branży marketingowej piętnaście lat temu. W tym czasie rozwijała swoje kompetencje zarówno po stronie agencji jak i marketera. Przez ostatnie trzy lata pracowała w branży eTail jako Marketing Manager dla eMAG.pl (dawniej Agito.pl). Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii marketingowej firmy oraz efektywność działań promocyjnych zarówno w kanałach online jak i offline. Rozwijała współpracę w obszarze marketingu z kluczowymi partnerami biznesowymi w celu maksymalizacji efektywności działań marketingowych.

Wcześniej, jako Client Service Director w K2 Media, odpowiadała za obsługę i optymalizację aktywności marketingowej kluczowych klientów w kanale online  planowanie i optymalizację działań z zakresu SEO, SEM, performance marketing, Social Media, Digital TV. Współpracowała z klientami z branży finansowej, farmaceutycznej oraz usługowej.

Anna Wasiak Zakrzewska jest absolwentką Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.

Comments

comments

82
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...