Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Informacja Prasowa - 26.10.2020
253

Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Anna Tuzek z początkiem października 2020 roku objęła stanowisko dyrektora marketingu
w spółce Invest Komfort, gdzie odpowiada za komunikację marketingową zarówno inwestora, jak i poszczególnych projektów. Invest Komfort to firma deweloperska, która od 1995 roku prowadzi działalność na rynku trójmiejskim i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

Anna Tuzek doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i międzynarodowych agencjach reklamowych, gdzie prowadziła złożone projekty marketingowe – od strategii po realizacje. Poznała również dobrze obszar e-commerce oraz digital, co pozwala jej skutecznie wdrażać rozwiązania sprzedażowe w internecie.

Od ponad dwunastu lat związana jest z branżą deweloperską, w tym od pięciu lat z nieruchomościami z segmentu premium. Zajmowała stanowisko Head of Marketing w BBI Development SA, pracując m.in. dla projektu Złota 44, a do jej obowiązków należało opracowanie oraz wdrożenie strategii komunikacji marketingowej dla Złotej 44.

Specjalizuje się również we wdrażaniu niestandardowych rozwiązań prosprzedażowych w obszarze marketingu nieruchomości premium, czego dowodem jest zdobyty przez Złotą 44 tytuł „Najlepiej sprzedającej się nieruchomości sektora premium w latach 2016 i 2017” wg badań przeprowadzonych przez firmę REAS Residential Advisors”.

Ponadto w ramach struktury BBI Development SA Anna Tuzek była zaangażowana w działania marketingowe dla Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska i Rezydencje Warmińskie Pluski.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...