Anna Seroczyńska szefową marketingu w Lloyd Group

Jerzy Ciszewski - 14.01.2019
121

Anna Seroczyńska szefową marketingu w Lloyd Group

Anna Seroczyńska szefową marketingu w Lloyd Group

 Anna Seroczyńska objęła nowo utworzone stanowisko Head of Marketing w Lloyd Group, w skład której wchodzą trzy marki – Lloyd Properties, Buy & Rent oraz Rent like home. Nowa szefowa marketingu jest odpowiedzialna za stworzenie i implementację strategii marketingowej oraz reklamowej, współpracę z partnerami biznesowymi, a także bezpośredni nadzór nad działaniami z obszaru komunikacji marek.

 Utworzenie nowego stanowiska jest efektem dynamicznego rozwoju całej Grupy, na którą składają się trzy spółki, pięć oddziałów ogólnopolskich oraz niemal 100-osobowy zespół. Lloyd Group w lutym 2019 r. zrobi kolejny milowy krok w swojej historii, przenosząc się do nowego biura w przedwojennej kamienicy przy Placu za warszawską Halą Koszyki.

 Anna Seroczyńska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej. Jako dyrektor kreatywna przez wiele lat rozwijała kompetencje strategiczne oraz realizowała projekty dla marek z sektora real estate, m.in. Orco (Złota 44), Atlas Estates, Ebejot, Red Development, Ancona, Soho i SMG Deutschland.

W Lloyd Group najważniejsi są dla nas ludzie i robimy wszystko, żeby przyciągać najlepszych. Zarówno w biznesie, jak i kontekście zespołu myślimy nieszablonowo. Właśnie dlatego postanowiliśmy zbudować wewnętrzny dział marketingu na czele z doświadczonym Dyrektorem. Stanowisko to powierzyliśmy Annie Seroczyńskiej – osobie prosto z rynku reklamowego, z ogromnymi kwalifikacjami w dziedzinie marketingu, w kreacji i projektach real estate. Dla nas ten wybór to śmiała realizacja celów w obszarze komunikacji i promocji dla całej Grupy powiedział Kamil Kosior, CEO Lloyd Group.

W skład Lloyd Group wchodzą trzy marki – Lloyd Properties, prowadząca kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości, Rent like home, specjalizująca się w wynajmie krótkoterminowym i service apartments oraz Buy&Rent, odpowiedzialna za nieruchomości inwestycyjne. Firma jest obecna na polskim rynku od 2010 r. Dotychczas zrealizowała blisko 2500 transakcji na terenie całego kraju.

Comments

comments

121
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...