Anna Rabczuk awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Informacja Prasowa - 21.06.2021
279

Anna Rabczuk awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Anna Rabczuk awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Anna Rabczuk awansowała na stanowisko Business Director w strukturach Publicis Worldwide Polska. Zarządza siedmioosobowym zespołem pracującym dla takich klientów, jak: Michelin HUB CEE czy Paul Hartmann. Awans jest konsekwencją zaangażowania Anny w pracę agencji oraz zmian wprowadzanych w Publicis Worldwide Polska w ostatnim czasie, których priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta oraz utrwalenie kompleksowego i interdyscyplinarnego podejścia do realizacji projektów.

„Anna jest bardzo doświadczoną specjalistką oraz cenioną partnerką biznesową dla klientów agencji. Jej bogate doświadczenie i ekspercka wiedza pozwalają na dostarczanie kompletnych rozwiązań, odpowiadających współczesnym potrzebom naszych klientów. Awans Rabczuk jest następstwem jej zaangażowania i efektywnego wsparcia klientów w pracy na rzecz ich marek, zaufania jakim się cieszy oraz budowy nowoczesnej struktury agencji.” – powiedziała Kamila Roszkowska, Managing Partner w agencji Publicis Worldwide Polska.

Anna Rabczuk jest związana z branżą reklamową od czternastu lat. Specjalizuje się w obszarach cyfrowych, mediów społecznościowych, CRM i aktywacji konsumenckich. Z agencją Publicis Worldwide Polska jest związana od 2013 roku. Dotychczas piastowała stanowisko Account Director. Wcześniej pracowała w agencjach Saatchi & Saatchi oraz Grey Worldwide. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w dziale marketingu Peugeot Polska na stanowisku Communication & Image Manager. Posiada doświadczenie w obsłudze takich marek, jak: Gallo, Carlsberg, Somersby, Adidas, Visa, Philips, BPH, Cola-Cola Russia, Toyota Motor Poland, Novartis Consumer Heath S.A., T-Mobile, Procter & Gamble Poland and Baltic, Grupa Żywiec, VW Bank i DWS Investing Fund.

Ania Rabczuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach: Dziennikarstwo oraz Zarządzanie i Marketing. Poza pracą w reklamie, realizuje się także jako zawodniczka Klubu Jeździeckiego Legia Warszawa oraz aktywny sędzia w dyscyplinie ujeżdżenia. Prywatnie jest mamą pięcioletniego Krzysia i opiekunką 4-kopytnego Vikinga.

Comments

comments

279
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...