Anna Plaskota w Independent Digital

Informacja Prasowa - 15.06.2020
141

Anna Plaskota w Independent Digital

Anna Plaskota w Independent Digital

Anna Plaskota dołączyła do zespołu Independent Digital. W firmie zajmuje się operacyjnym zarządzaniem działem Label Management oraz współpracą z niezależnymi wytwórniami i artystami.

Od kilkunastu lat jest związana z branżą muzyczną. Do roku 2017 zarządzała wytwórnią Prosto, wydającą albumy artystów hip-hopowych, w tym m.in. Sokoła, KęKę, KaeNa. Była odpowiedzialna za stworzenie kanału ProstoTV – pierwszego polskiego monetyzowanego kanału muzycznego na YouTube, który przekroczył milion subskrypcji. Realizowała projekty specjalne polegające na współpracy artystów z takimi markami jak RedBull, Reebok, Johnnie Walker czy Jeep.

Po odejściu z Prosto Anna pracowała m.in. w LifeTube, gdzie była odpowiedzialna, za rozwój oferty kanałów muzycznych i opieki managerskiej nad nimi. W ramach własnej działalności WooTalk prowadziła projekty consultingowe związane z licencjonowaniem muzyki oraz działalnością na YouTube.

Ukończyła stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej.

Independent Digital jest liderem wśród niezależnych cyfrowych dystrybutorów muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracuje z artystami i wytwórniami z Polski, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów. Firma stworzyła największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network).

 Independent Digital dostarcza muzykę niezależnych artystów i wytwórni do wszystkich najważniejszych serwisów streamingowych i downloadowych na świecie. Firma istnieje od 2002 roku. Główna siedziba Independent Digital mieści się w Warszawie, a pozostałe biura w Berlinie i Paryżu.

 

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...