Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory

Informacja Prasowa - 12.01.2022
200

Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory

Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory

 
Do zespołu Grupy Radiowej Agory dołączyła Anna Justka, która została dyrektorką promocji stacji muzycznych. Będzie odpowiadać za działania wpierające wizerunek i rozpoznawalność marek Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio.
Rozgłośnie muzyczne Grupy Radiowej Agory to Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio. Można ich słuchać nie tylko w największych polskich miejscowościach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz aglomeracji śląskiej, ale – dzięki aplikacjom mobilnym poszczególnych stacji – również tam, gdzie nie mają one zasięgu technicznego.
Od 10 stycznia działaniami promocyjnymi marek Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio kierować będzie Anna Justka. Jako dyrektorka promocji stacji muzycznych GRA zajmie się m.in. planowaniem i realizacją kampanii reklamowych, prowadzeniem projektów specjalnych oraz współpracą z partnerami.
Anna Justka jest specjalistką w zakresie promocji i marketingu. Jako ekspert w obszarze funkcjonalności usług na żądanie oraz marketingu produktowego w ostatnich latach odpowiedzialna była za rozwój oferty OTT w Orange. Poprzednio była związana również z Onetem oraz Vectrą.

Comments

comments

200
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...