Anna Górecka w zespole OKK! PR

Informacja Prasowa - 16.04.2021
107

Anna Górecka w zespole OKK! PR

Anna Górecka w zespole OKK! PR

Po okresie próbnym Anna Górecka dołączyła do zespołu OKK! PR, rozpoczynając pracę na stanowisku Account Executive. Odpowiada za działania wizerunkowe takich marek jak Geberit Polska, KOŁO czy Vasco Group.

Zawodowo związana z public relations i marketingiem jest od 6 lat. Wcześniej za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji odpowiadała w agencji reklamowej AVEEX, gdzie jako PR Manager realizowała projekty PR-owe i reklamowe dla marek z branży budowalnej m.in. Aluprof, Internorm, Profix, Protan, BFT czy Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania marką w Szkole Głównej Handlowej.
Anna Górecka przejęła zadania Karoliny Jędryszek, która kontynuuję swoją karierę zawodową poza strukturami firmy w Decoroom.

Agencja OKK! PR specjalizuje się w kreowaniu wizerunku marek architektonicznych, budowlanych i wnętrzarskich. Zajmuje się komunikacją na różnych płaszczyznach, odpowiada za: public relations, social media, influencer marketing oraz organizację eventów i webinariów.

Comments

comments

107
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...