Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Informacja Prasowa - 10.06.2021
152

Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Anna Falkowska awansowała na stanowisko Account Manager w dziale komunikacji korporacyjnej agencji Walk PR.

Falkowska jest odpowiedzialna za strategiczne doradztwo na rzecz kluczowych klientów agencji oraz nadzór client service w dziale komunikacji korporacyjnej Walk PR. Z firmą jest związana od ponad 5 lat.

– W Walk PR dbamy o rozwój ludzi, którzy są z nami od lat. Z przyjemnością obserwujemy i wspieramy rozwój zawodowy Ani, od znakomitej accountki, do w pełni samodzielnej i kreatywnej managerki. Jej duże doświadczenie w koordynacji komunikacji 360 pozwoli nam jeszcze skuteczniej odpowiadać na aktualne potrzeby naszych klientów. Ten awans przyspieszy dalszą rozbudowę kompetencji firmy w realizacji projektów employer brandingowych, obsługi profili LinkedIn oraz współpracy z influencerami – mówi Anna Borowiec-Góra, członkini zarządu Walk PR.

Anna Falkowska ma kilkuletnie doświadczenie w roli lidera i koordynatora prac zespołu projektowego, zajmującego się komunikacją 360, która obejmuje obszary znacznie wykraczające poza klasyczny PR. Wielokrotnie z ramienia klienta występowała w roli rzecznika projektu przed partnerami, interesariuszami oraz przedstawicielami instytucji publicznych.

Pracowała m.in. dla: Hali Koszyki (Griffin Real Estate), Traficar, Ceramiki Paradyż, Gourmet Food, Nutricia Polska, Fundacji Nutricia, marki Lysol (Reckitt Benckiser) oraz E.Wedel.

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...