Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Informacja Prasowa - 10.06.2021
281

Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Anna Falkowska Account Managerem w Walk PR

Anna Falkowska awansowała na stanowisko Account Manager w dziale komunikacji korporacyjnej agencji Walk PR.

Falkowska jest odpowiedzialna za strategiczne doradztwo na rzecz kluczowych klientów agencji oraz nadzór client service w dziale komunikacji korporacyjnej Walk PR. Z firmą jest związana od ponad 5 lat.

– W Walk PR dbamy o rozwój ludzi, którzy są z nami od lat. Z przyjemnością obserwujemy i wspieramy rozwój zawodowy Ani, od znakomitej accountki, do w pełni samodzielnej i kreatywnej managerki. Jej duże doświadczenie w koordynacji komunikacji 360 pozwoli nam jeszcze skuteczniej odpowiadać na aktualne potrzeby naszych klientów. Ten awans przyspieszy dalszą rozbudowę kompetencji firmy w realizacji projektów employer brandingowych, obsługi profili LinkedIn oraz współpracy z influencerami – mówi Anna Borowiec-Góra, członkini zarządu Walk PR.

Anna Falkowska ma kilkuletnie doświadczenie w roli lidera i koordynatora prac zespołu projektowego, zajmującego się komunikacją 360, która obejmuje obszary znacznie wykraczające poza klasyczny PR. Wielokrotnie z ramienia klienta występowała w roli rzecznika projektu przed partnerami, interesariuszami oraz przedstawicielami instytucji publicznych.

Pracowała m.in. dla: Hali Koszyki (Griffin Real Estate), Traficar, Ceramiki Paradyż, Gourmet Food, Nutricia Polska, Fundacji Nutricia, marki Lysol (Reckitt Benckiser) oraz E.Wedel.

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...