Anna Dryjańska rozstaje się z naTemat i przechodzi do TokFM.pl

Redakcja PR - 02.01.2018
218

Anna Dryjańska rozstaje się z naTemat i przechodzi do TokFM.pl

Dziennikarka Anna Dryjańska poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że kończy swoją przygodę z portalem naTemat. Od nowego roku zasila szeregi zespołu TokFM.pl.

Dziennikarka pisała dla portalu naTemat od 1 lutego 2016 roku. W tym czasie opublikowała pod swoim nazwiskiem ogromną ilość artykułów i wpisów, skupiając się na bieżących wydarzeniach. Swoją sylwetkę na portalu przedstawiała w taki sposób:

Piszę co myślę i myślę, co piszę. Interesuję się polityką, kulturą i społeczeństwem. Najgorszego sortu feministka. Ulubiony kolor: tęczowy. Jestem uzależniona od kawy i nadal nie zdecydowałam, czy jestem psiarą czy kociarą. W torebce noszę podręczny zestaw do kastrowania seksistów. Lubię ironię i chwilę oddechu od poważnych tematów. Skrycie zaczytuję się w słodkich historiach z happy endem.

W międzyczasie zajmowała się publicystyką na łamach Wysokich Obcasów, a także działała aktywnie w Kongresie Kobiet. 2 stycznia br. Anna Dryjańska poinformowała, że kończy dotychczasową współpracę z naTemat i przechodzi do TokFM.pl:

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...