Anna Brajbisz wraca do agencji mediowej Zenith

Informacja Prasowa - 03.09.2021
171

Anna Brajbisz wraca do agencji mediowej Zenith

Anna Brajbisz wraca do agencji mediowej Zenith

Anna Brajbisz, pracująca dotychczas na stanowisku Client Partnerki w domu mediowym Carat (dentsu), ponownie dołącza do agencji mediowej Zenith, należącej do Publicis Groupe.

Anna Brajbisz wraca do Zenith po trzyletniej przerwie i obejmie stanowisko Communications & Businnes Directorki.

– Ania ponownie stanie na czele jednego z naszych multikompetencyjnych zespołów klienckich. Jestem przekonana, że tak jak dotychczas, ale bogatsza o nową wiedzę i doświadczenia, doskonale sprawdzi się w tej roli, bo dała się już poznać jako zaangażowana i ambitna liderka, skoncentrowana na realizacji celów biznesowych Klientów i budowaniu z nimi partnerskich relacji – mówi Anna Bartoszewska, dyrektorka generalna Zenith.

Anna Brajbisz z branżą marketingową związana jest od ponad 14 lat. Najbogatsze doświadczenie posiada w sektorach: kosmetycznym, FMCG i finansowym, a zdobyła je pracując dla takich firm jak między innymi: L’Oréal, Unilever, Carlsberg, Zott, Kraft, adidas, Millennium, Mastercard. Bezpośrednio przed dołączeniem do Zenith pracowała w domu mediowym Carat (dentsu) na stanowisku Client Partnera. Jako strategiczny partner biznesowy klientów odpowiadała za za koordynację pracy jednego ze zintegrowanych zespołów klienckich. W przeszłości była już związana z Zenith Polska (2018), a także z agencjami PHD Media Direction (Omnicom) oraz UM (IPG Mediabrands).

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...