Anita Szarlik wraca do Burdy jako Redaktor Naczelna magazynu Coaching

Informacja Prasowa - 13.02.2017
109

Magazyn Coaching z nową naczelną

Już w lutym nową Redaktor Naczelną magazynu Coaching (Wydawnictwo Burda) zostanie Anita Szarlik, która współpracuje z pismem od pierwszego numeru.

Z „Coachingiem” współpracuję od 7 lat. I co tu kryć, jest to moje ulubione pismo. Pismo, które inspiruje, które dodaje skrzydeł, które pomaga się rozwijać – tak zawodowo, jak i osobiście. W moim pierwszym artykule  dla Coachingu opublikowanym w maju 2010 roku zatytułowanym „Kto ci da skrzydła” napisałam: „Praca nie znudzi się tylko tym, którzy traktują ją jak powołanie. Wystarczy odkryć, co nas w życiu kręci. Tylko tyle. I aż tyle”. Mnie kręci właśnie tworzenie ciekawych i inspirujących magazynów – powiedziała Anita Szarlik

Przez ostatnie trzy lata Anita Szarlik pracowała we Wprost, gdzie łączyła funkcje – szefowej sekretariatu oraz szefowej działu społecznego. Wcześniej (2010 – 2014) była redaktor prowadzącą „National Geographic Traveler” (Burda). Doświadczenie zawodowe zdobywała w tygodnikach opinii (Wprost oraz Newsweek) i magazynach lifestylowych (Elle, Pani, a także Kaleidoscope, gdzie była redaktor prowadzącą).

Coaching

„Coaching” to magazyn dla ludzi zainteresowanych rozwojem, zarówno w kontekście życia osobistego, jak i zawodowego. O rozwoju na jego łamach piszą psychologowie i filozofowie, terapeuci, coachowie i trenerzy.  Stale z magazynem współpracują m.in. psycholog i mentor Jacek Santorski, filozof Marcin Fabjański czy trenerka Natalia de Barbaro.

Dotychczasowa redaktor naczelna Coachingu Katarzyna Sroczyńska zdecydowała się podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...