Ania Kuczyńska i jej pierwsza męska kolekcja „Nigdy nie ufaj mężczyźnie bez książek”

Redakcja PR - 22.03.2018
273

Ania Kuczyńska i jej pierwsza męska kolekcja "Nigdy nie ufaj mężczyźnie bez książek"

Pierwsza męska kolekcja Anny Kuczyńskiej została zadedykowana mężczyznom, którzy „są prawdziwi, kochają mocno i lubią czytać książki”.

Projekty polskiej projektantki charakteryzuje minimalistyczna czerń i praktyczne modowe rozwiązania. Jak sama podkreśla przy tworzeniu linii sugerowała się współczesnym romantyzmem. Jak sama mówi chciała utworzyć swój model mężczyzny, który będzie w pełni odpowiadał  jej wymaganiom. Najważniejszą inspiracją był z pewnością współczesny romantyzm, bez ograniczeń wiekowych i tych wynikających z płci danej osoby. Ubrania mają łączyć ze sobą sportowy szuk i elegancję. Charakteryzują się geometrycznymi wzorami i ostrymi liniami.

 

Takie sławne nazwiska jak Alain Delon, Angelo Badalamenti czy Ian Curtis mają być najważniejszymi twarzami linii. Anna Kuczyńska podkreśla:

„Piękno jest dla mnie wartością nadrzędną, wyzwala we mnie dobre emocje i mnie relaksuje, dlatego inspiruje mnie muzyka i sztuka. Przy tworzeniu kolekcji dużo słuchałam polskiej muzyki jazzowej i Joy Division”.

Hasło przewodnie kolekcji „Nigdy nie ufaj mężczyznom bez książek” jest mocne, odważne, ale nie obraźliwe. Zwraca uwagę na problem wielu społeczeństw, gdzie czytanie nie jest zjawiskiem szczególnie charakterystycznym. W Polsce mimo że czytamy coraz więcej to i tak wynik nie jest imponujący.

 

Na podstawie: http://bliss.natemat.pl/233413,ania-kuczynska-stworzyla-pierwsza-meska-kolekcje

https://www.vogue.pl/a/nigdy-nie-ufaj-mezczyznie-bez-ksiazek-meska-kolekcja-od-kuczynskiej

 

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...