Andrzej Piaseczny dołącza do Meloradia

Redakcja PR - 01.10.2018
277

Od dzisiaj do grona współprowadzących audycje na antenie Meloradia dołączył Andrzej Piaseczny. Usłyszeć go możecie w paśmie "Twój dzień z Melo".

Muzyka możecie usłyszeć w każdy poniedziałek, środę i piątek w paśmie „Twój dzień z Melo” (10:00-15:00), który jest prowadzony przez Małgorzatę Kościelniak.

Za audycji dowiecie się o nowej trasie koncertowej Andrzeja Piasecznego „O mnie, o tobie, o nas”, co się działo za jej kulisami i przygotowaniach. Razem z Małgorzatą Kościelniak zaprezentuje swoje ulubione utwory, które wybrał z myślą o słuchaczach Meloradia. Nie zabraknie również rozmów na inne tematy.

„Bardzo cieszę się na moje radiowe spotkania ze słuchaczami Meloradia. Mam nadzieję, że z wieloma spotkam się w najbliższym czasie nie tylko na antenie, ale również w trakcie moich nadchodzących koncertów” – mówi Andrzej Piaseczny dla portalu newsroom.eurozet.pl

„Utwory Andrzeja Piasecznego idealnie pasują do stylistyki muzycznej Meloradia. Tym bardziej nam miło, że w najbliższych miesiącach będzie wiele okazji, by ich słuchać: zarówno na antenie jak i podczas świetnych koncertów, którym nasze radio patronuje” – wypowiada się Łukasz Pieter, który jest dyrektorem muzycznym Meloradia.

Już niedługo słuchacze Meloradia będą mogli wygrać zaproszenia na koncerty Andrzeja Piasecznego oraz jego nową płytę „25+”.

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...