Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA

Informacja Prasowa - 04.02.2022
129

Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA

Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA

Grupa iCEA poszerza kompetencje z obszaru brand managementu. Do zespołu marketingu, dołączył Andrzej Gruszka, który będzie odpowiadał za budowę oraz realizację strategii komunikacji marketingowej największej agencji SEO, w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Andrzej Gruszka, trafił do zespołu marketingowego Jacka Dziury, gdzie na stanowisku Brand Managera, zadba o komunikację zewnętrzną firmy i jej wizerunek, wesprze bieżące i nowe projekty PR-owe oraz te z obszaru social media i content marketingu. Współpracę z Grupa iCEA rozpoczął na początku stycznia 2022 roku.

„Andrzej to specjalista, z wieloletnim doświadczeniem. Jego wiedza na temat budowania brandów i realizacji strategii komunikacji stanowi dla nas wsparcie w bieżących projektach oraz w planowaniu długofalowych działań marketingowych. Obecność nowego Brand Managera w zespole to kolejny krok w tworzeniu struktur i podnoszeniu kompetencji zespołu zgodnie z przyjętą strategią rozwoju na kolejnych rynkach” – mówi Jacek Dziura, Członek Zarządu, CMO w Grupa iCEA

Andrzej Gruszka z branżą marketingową związany jest od 13 lat. Posiada doświadczenie agencyjne, gdzie rozwijał kompetencje z obszaru Public Relations, Content Marketingu, Social Media czy copywritingu. Doświadczenie na rynku usług z powodzeniem przeniósł na branżę B2B. Budował rozpoznawalność takich marek, jak Elephate, KODA Bots, czy kluczowych usług Divante. Minione półtora roku spędził w Selsey, sklepie internetowym z kategorii home&decor, gdzie jako Brand Manager odpowiadał za budowę strategii marki, finalnie zakończonej rebrandingiem oraz projekty wizerunkowe i contentowe w ramach realizowanej strategii komunikacji.

Comments

comments

129
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...