Amazon udostępnia aplikację mobilną w języku polskim

Redakcja PR - 19.09.2017
228

Amazon udostępnia aplikację mobilną w języku polskim

Amazon.de jest już dostępny w polskiej wersji językowej dla klientów serwisu. Aby móc korzystać z takiego udogodnienia, wystarczy zainstalować aktualizację i zmienić język wyświetlania na polski. Ustawienia można zapisać na indywidualnym koncie użytkownika.

Odkąd Amazon wszedł do Polski w 2014 roku, stale rozwija pakiet usług dostępnych dla Polaków. W październiku 2016 roku udostępnił możliwość przeglądania strony w języku polskim dla urządzeń stacjonarnych. Teraz nadeszła pora na urządzenia mobilne.

Amazon.de został całkowicie przetłumaczony na język polski. Cała strona nawigacji oraz wszelkie podstrony są już dostępne w naszym ojczystym języku. Wersja mobilna jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Polscy użytkownicy po pierwszym zalogowaniu są automatycznie przypisywani do Amazon.de . Przetłumaczenie więc wersji mobilnej strony jest dużym ułatwieniem dla polskich klientów. Wśród artykułów, oferowanych przez serwis, największą popularnością w naszym kraju cieszy się elektronika konsumencka.

Jak podaje serwis Bankier24, Amazon w ostatnich trzech latach zainwestował w Polsce ponad 3 miliardy złotych. Pieniądze zostały zainwestowane Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku, biuro Amazon Web Services w Warszawie oraz trzy olbrzymie centra logistyki e-commerce (dwa we Wrocławiu, jedno w Poznaniu). Jednak na tym amerykański gigant nie kończy – jesienią tego roku rozpoczną się pracę nad postawienie dwóch kolejnych centrów logistycznych (jedno w Kłobaskowie k. Szczecina, drugie w Sosnowcu).

Rozwój infrastruktury i logistyki na terenie kraju wynika ze wzrostu zainteresowania usługami serwisu w Polsce i Europie. Firma chce rozszerzać swoje usługi dla klientów oraz poszerzać współpracę z lokalnymi producentami, proponującymi swoje produkty na stronach internetowych amerykańskiego przedsiębiorstwa. Marzena Więckowska, rzecznik prasowa Amazona, stwierdza, że:

„Chcemy, aby produkty oferowane na naszych stronach były dostępne dla Polaków, którzy coraz chętniej nie tylko kupują, ale także sprzedają poprzez Amazon. Obecnie współpracuje z nami już 7 200 tutejszych przedsiębiorców. Dzięki tej kooperacji docierają oni do setek milionów klientów na całym świecie.”

Jak widać Amazon znalazł więc właściwy rynek dla poszerzenia swojej działalności. Rozmach, z jakim podejmują kolejne działania i inwestycje potwierdza, że zainteresowanie usługami firmy nieustannie wzrasta.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...