Altavia Polska z budżetem kreatywnym Michelin

Informacja Prasowa - 14.12.2021
260

Altavia Polska z budżetem kreatywnym Michelin

Altavia Polska z budżetem kreatywnym Michelin

Agencja Altavia Polska wygrała przetarg na obsługę kreatywną Michelin. Współpraca dotyczy wsparcia sprzedaży w regionie CEE, który obejmuje Polskę, Czechy, Słowację oraz 3 kraje bałtyckie.  Zakres współpracy dotyczy przygotowania materiałów kreatywnych, adaptacji kampanii globalnych, tworzenia projektów lokalnych na wybrane rynki w tym przygotowania do publikacji (druk, digital).

Agencja Altavia już od 11 lat jest odpowiedzialna za print management, jak również doradztwo
i wsparcie w tworzeniu oraz realizacji efektywnych rozwiązań zwiększających sprzedaż Michelin. Powierzenie obsługi budżetu kreatywnego jest kolejnym etap współpracy, opartym na zaufaniu, doświadczeniu oraz znajomości marki i jej potrzeb.

Od wielu lat pracujemy z Altavia Polska i bardzo sobie cenimy naszą współpracę, przede wszystkim za znajomość marki i naszych potrzeb. Ważne jest dla nas również porozumienie w zakresie jakości i dbałości o środowisko. Wybraliśmy Altavię do współpracy, bo widzimy, jak się rozwija stale podnosząc swoje kompetencje. Często długa współpraca gasi kreatywność, tu mamy zupełnie odwrotny efekt – oprócz kreatywności mamy poczucie bezpieczeństwa i partnerstwo – mówi Wiktoria Łuczyk, Operational Marketing Manager B2C ECN

– Cieszymy się ogromnie na kolejne lata naszej współpracy z MICHELIN. Jest to dla nas znak, że sposób w jaki się rozwijamy przekłada się na jakość i standard współpracy z naszymi Klientami. Rozszerzenie zakresu prac i kompetencji pokazuje, że nasza współpraca opiera się na partnerstwie i zaufaniu. Partnerstwo w bezpośredni sposób przekłada się na wzmacnianie świadomości i budowanie wizerunku marki Michelin, staramy się, aby wykonane przez nas projekty i materiały były najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegółmówi Dobrochna Janik, General Manager Altavia Polska.

Kontrakt podpisany został na 3 lata.

Comments

comments

260
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...