Alior Bank stawia na Brandwise (AdWise Group) w obszarze digital

Informacja Prasowa - 22.09.2021
181

Alior Bank stawia na Brandwise (AdWise Group) w obszarze digital

Alior Bank stawia na Brandwise (AdWise Group) w obszarze digital

Alior Bank rozpoczyna współpracę z Brandwise – spółką należącą do AdWise Group. Agencja wygrała przetarg na obsługę kreatywną w obszarze digital. Współpraca ma charakter długofalowy – kontrakt został podpisany na 3 lata.

Brandwise (AdWise Group) odpowiada za przygotowanie materiałów do działań marketingowych w internecie. W ramach podpisanej umowy Brandwise odpowiadać będzie za projektowanie materiałów reklamowych do internetu oraz na stronę www banku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu efektywnych sprzedażowo kreacji dla branży finansowej, wiemy jak istotne jest nie tylko przyciągnięcie klientów do banku, ale i ich utrzymanie, by stale korzystali z jego usług. Dlatego ważne jest to, aby odbiorcy mogli w łatwy i przejrzysty sposób skorzystać z usług dostępnych online. W swoim portfolio posiadamy takie firmy z sektora finansowego jak np. PKO Ubezpieczenia, Inbank, Provident, Smartney – mówi Łukasz Świrgał, CEO Brandwise (AdWise Group).

Spółka należąca do AdWise Group w swoich działaniach stawia na personalizację, która należy do najmocniejszych trendów w marketingu.

Coraz więcej użytkowników korzysta z usług bankowych dostępnych w sieci. Dlatego w zakresie obsługi kreatywnych działań digital zależało nam, aby podjąć współpracę z agencją, która będzie rozumiała naszą branżę i potrzeby klientów. W przedstawionej przez zespół Brandwise (AdWise Group) ofercie doceniliśmy jej kompleksowość i zaproponowane rozwiązania dla wyzwań postawionych w briefie – wskazuje Agnieszka Zawartko, Dyrektor Departamentu Marketingu, Alior Bank.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości.

Pierwsze efekty współpracy Alior Banku i agencji Brandwise (AdWise Group) są już widoczne. Zespół Brandwise (AdWise Group) przygotował dedykowany landing page, oferujący możliwość założenia online iKonto Biznes i skorzystania z promocji.

Comments

comments

181
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...