Alicja Miłuńska awansuje na managing Director  w Spacecamp 

Informacja Prasowa - 04.05.2020
206

Alicja Miłuńska awansuje na managing Director  w Spacecamp 

Alicja Miłuńska awansuje na managing Director  w Spacecamp

Alicja Miłuńska, dotychczasowa Digital Business Director w Spacecamp, awansuje na stanowisko Managing Directora. W nowej roli będzie odpowiadać za wszystkie departamenty agencji. Ze spółką związana jest od lutego 2019 roku.

– Alicja posiada unikalne doświadczenie biznesowe i managerskie, a jej dołączenie do agencji ponad rok temu miało ponadprzeciętny wpływ na powiększenie i rozbudowę spółki. Nasza strategia zakłada ambitny rozwój – szczególnie w kierunku globalnym, dlatego umacnianie struktur i oferty Spacecamp jest dla nas kluczowe. Aby osiągnąć zamierzony efekt musimy mieć pełen fokus na dynamice dostosowywania usług digitalowych, ich jakości i zadowoleniu klientów. Jestem pewien, że nowa rola Alicji pozwoli na bliższą współpracę z szefami działów, co zaowocuje jeszcze lepszymi rozwiązaniami dla klientów – komentuje Jakub Krawczyk, CEO Spacecamp.

– W rok 2020 weszliśmy w Spacecamp bardzo dynamicznie. Powiększenie portfolio klientów, jak i zakresu usług ze stałymi partnerami to zjawiska, na które odpowiadamy rozwojem zespołu. Mimo utrudnień spowodowanych COVID-19, nie tylko nie zwalniamy tempa, ale wręcz je przyspieszamy – w głównej mierze wynika to z faktu, że cele komunikacyjne i sprzedażowe na wielu rynkach realizować można głównie online. Osobiście cieszę się z nowej roli i nowych obowiązków, które pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb naszych klientów – komentuje Alicja Miłuńska, Managing Director Spacecamp.

Alicja Miłuńska z branżą reklamową związana jest od ponad 15 lat. Wcześniej pracowała dla 180heartbeats oraz MRM z grupy McCann Erickson. Na nowym stanowisku Miłuńska będzie raportować bezpośrednio do Jakuba Krawczyka, CEO Spacecamp.

Spacecamp to globalna agencja digital, która wykorzystując możliwości digital, projektuje komunikację marki z konsumentami, pomagając klientom rozwijać biznes. Agencja dostarcza usługi z zakresu strategii digitalowej, projektowania digitalowych ekosystemów marek (WWW, social media, mobile, ePOS/DS, CRM) czy tworzenia komunikacji & kontentu. Spacecamp pracuje na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.   

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...