Aleksandra Morawska i Magdalena Łuba w Consulting’n more

Informacja Prasowa - 16.03.2020
253

Aleksandra Morawska i Magdalena Łuba w Consulting’n more

Zespół Consulting’n more powiększył się o dwie nowe osoby. Aleksandra Morawska dołączyła do agencji na stanowisko Senior Account Executive, a Magdalena Łuba objęła funkcję PR Assistant.

Aleksandra Morawska (Senior Account Executive) jest związana z branżą PR od 2013 roku. W tym czasie zrealizowała kilkadziesiąt kampanii komunikacyjnych dla firm i marek z takich branż jak: FMCG, farmaceutyczna, lifestyle’owa czy technologiczna. Specjalizuje się w PR produktowym, media relations i influencer marketingu.Pracowała dla takich klientów jak między innymi: 4Flex, Gedeon Richter, Banki Żywności, SkyCash czy Purella Superfoods. Zajmowała się również komunikacją formatów telewizyjnych, w tym The Voice of Poland i The Voice Kids. W Consulting’n more odpowiada za działania dla marek z portfolio AMBRA BRANDS, a także firm JBB Bałdyga i Meble Wójcik.

Magdalena Łuba (PR Assistant) jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w redakcjach pism lokalnych, takich jak Magazyn kulturalny „Grot” i Tygodnik „Opinie” oraz w agencji Okaeri Consulting. Pełniła również funkcję zastępcy redaktor naczelnej, a później redaktor naczelnej, młodzieżowego pisma „bezMyślnik”. W Consulting’n more wspiera działania realizowane dla klientów agencji.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...