„Aleja zasłużonych dla rocka” i weekend z Queen w Rock Radiu

Redakcja PR - 31.10.2018
81

Specjalne programy poświęcone zmarłym gwiazdom rocka i zespołowi Queen

Na czwartek, 1 listopada br. Rock Radio przygotowuje wyjątkowy program „Aleja zasłużonych dla rocka” poświęcony artystom, którzy odeszli, ale których muzyki wciąż słuchamy. Natomiast w dniach 2-4 listopada stacja zaprosi słuchaczy na weekend z zespołem Queen w związku z premierą filmu „Bohemian Rapsody”, nad którym Rock Radio ma patronat.

W sierpniu br. pożegnaliśmy legendarną wokalistkę Maanamu – Korę, a 2 miesiące wcześniej – Roberta Brylewskiego (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael i Armia). Im oraz innym wyjątkowym artystom, których nie ma już z nami – jak Dolores O’Riordan, Chuck Berry, Glenn Frey, Grzegorz Ciechowski, Dawid Bowie, Curt Cobain czy Rysiek Riedel – Rock Radio poświęci szczególną uwagę w programie „Aleja zasłużonych dla rocka”. Audycja będzie nadawana w dniu Wszystkich Świętych w godz. od 10:00 do 20:00.
Natomiast 2, 3 i 4 listopada br. to w Rock Radiu weekend z zespołem Queen, związany z premierą filmu „Bohemian Rapsody”, któremu stacja patronuje. Na antenie rozgłośni pojawią się największe hity zespołu i najciekawsze fakty z jego historii. Cały czas trwa też specjalny konkurs pt. „We are the champions”, w którym słuchacze nagrywają filmy pokazujące, jak słuchają utworów Queen (więcej informacji na rockradio.pl). W zabawach antenowych związanych z premierą „Bohemian Rapsody” będzie można wygrać zaproszenia na film oraz płyty ze ścieżką dźwiękową.
Specjalne propozycje Rock Radia dla słuchaczy są promowane na antenie stacji, na jej stronie internetowej oraz na profilu rozgłośni na Facebooku i platformie YouTube.

Kreacje oraz materiały wideo przygotowała redakcja Rock Radia.

Comments

comments

81
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...