Akcja Specjalna PGNiG Superligi dla Movember

Informacja Prasowa - 17.11.2016
186

PGNiG Superliga dla akcji Movember

14 klubów PGNiG Superligi włączyło się do Akcji Movember, którą prowadzi Fundacja Kapitan Światełko. Movember polega na zapuszczaniu w listopadzie wąsów, które prowokują do dyskusji o raku jąder i prostaty, by uświadamiać panom, chłopcom ale też paniom, jak ważne są regularne badania i dbanie o stan zdrowia.

Wszyscy Ambasadorzy PGNiG Superligi radzą sobie z wąsem całkiem nieźle, zachęcając do tego także swoich przyjaciół, czy kibiców. PGNiG Superliga wesprze kampanię informacyjną podczas dwóch telewizyjnych meczów 11. serii rozgrywek. 18 listopada (piątek) mecz MMTS Kwidzyn – Vive Tauron Kielce godz. 18:00 (Canal+ Sport, start transmisji 17:45) oraz

19 listopada (sobota) mecz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Gwardia Opole godz. 18:30 (nSport+, start transmisji 18:15), to spotkania, które szczególnie pokażą zaangażowanie PGNiG Superligi w akcję Movember.

Na środku boisk wyjątkowo pojawi się herb klubu z wąsami, a wszyscy kibice, którzy przyjdą do hal w Kwidzynie i Piotrkowie dostaną „wąsy na patyku”, żeby móc zrobić sobie zdjęcie i tym samym pokazać swoim znajomym, że solidaryzują się z Akcją. Dla przypomnienia, na wąsach znajdą oznaczenia, jakich używać przy publikacji zdjęć w swoich kanałach społecznościowych.

Nasze rozgrywki to przede wszystkim widowisko, zacięta sportowa walka, a wspieramy akcję Movember, żeby nikt nie musiał walczyć o punkty z rakiem, bo w sporcie przegrana to tylko strata punktów, w życiu już nie.– mówi Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.

Comments

comments

186
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...