Akcja Pizza Hut dla graczy Call of Duty

Redakcja PR - 12.10.2018
218

Specjalna oferta Pizza Hut dla graczy Call Of Duty

W dniu światowej premiery Call of Duty: Black Ops 4 sieć restauracji Pizza Hut rozpocznie specjalną akcję – przy zamówieniu online zestawu Multiplayer lub Singleplayer gracze otrzymają kody na unikalne itemy pozwalające wyróżnić się w grze. 

Premiera Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się 12 października. W tym dniu sieć restauracji we współpracy z producentem gry przygotowała akcję promocyjną. Gracze, którzy zamówią online jeden z dwóch zestawów: Singleplayer lub Multiplayer otrzymają sms-em unikalny kod. Po zalogowaniu na stronie www.callofduty.com/redeem umożliwi on odblokowanie specjalnych itemów do gry. Będą one dostępne tylko dla klientów Pizza Hut – gracze nie będą mogli ich zdobyć w żaden inny sposób.

„Pizza i gry komputerowe to idealne połączenie, o którym wie każdy, kto choć raz dał się porwać magii wirtualnego świata. Z kolei premiera kolejnej części popularnej na całym świecie gry Call of Duty to wydarzenie, które zasługuje na specjalną ucztę. Z myślą o wszystkich graczach przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wraz z wyśmienitą pizzą przekazujemy unikalne kody umożliwiające wyróżnienie się w grze. Mamy nadzieję, że dzięki temu emocje będą smakowały podwójnie” – Małgorzata Bukowska, digital communication manager Pizza Hut.

Akcja promocyjna potrwa od 12 października do 30 listopada.

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...