Agora za pieniądze z Google’a tworzy serwis Prześwietlając Polityków

Informacja Prasowa - 31.03.2017
197

Agora pracuje nad nowym serwisem Prześwietlając Polityków

Agora pracuje nad nowym serwisem Prześwietlając Polityków – podaje Presserwis. Powstaje on we współpracy z Laboratorium EE, a finansuje go Google DNI. Z ramienia wydawcy odpowiada za niego Vadim Makarenko, ze strony Laboratorium EE – Bartosz Stodulski.

Serwis Prześwietlając Polityków ma ruszyć jesienią. Ze strony Agory projekt koordynuje Vadim Makarenko – w rozmowie z „Presserwisem” tłumaczy również, dlaczego do projektu redakcja poszukuje „pop-dziennikarza”: „Nazwę „dziennikarz pop-polityczny” wymyśliliśmy z zespołem, chcąc pokazać, kogo szukamy na to stanowisko. A szukamy osoby, która potrafi przekazywać wartościowe treści w lekki sposób. Uznaliśmy, że określenie „pop dziennikarz” idealnie to wyjaśnia. Ci, którzy gardzą lekkimi formami, się nie zgłoszą, a osoby, które to zainteresuje, odpowiedzą na ogłoszenie”.

Źródło: Presserwis

 

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...