Agora ponownie nagrodzona za „Najlepszy serwis IR” i jako „Lider komunikacji online”

Informacja Prasowa - 06.06.2019
16

Agora ponownie nagrodzona za "Najlepszy serwis IR" i jako "Lider komunikacji online"

W konkursie Złota Strona Emitenta organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych Agora S.A. już drugi rok z rzędu zwyciężyła w kategoriach „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online” w gronie spółek średniej wielkości. Potwierdzeniem wysokiego poziomu relacji inwestorskich Agory są też rekomendacja i najwyższa nota otrzymane przez spółkę w badaniu IR Excellence Programme realizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
W tegorocznej, już XII edycji Złotej Strony Emitenta Agora S.A. była oceniana w gronie spółek o średniej wielkości. Zwyciężyła w obu konkursowych kategoriach – „Najlepszy serwis IR” i „Lider komunikacji online”. Jurorzy docenili w ten sposób funkcjonalność, zawartość i aktualność serwisu korporacyjnego agora.pl, a także jakość komunikacji spółki z rynkiem kapitałowym prowadzonej za pomocą różnorodnych narzędzi.
Podsumowanie XII edycji konkursu Złota Strona Emitenta nastąpiło wczoraj – 5 czerwca br. podczas XI Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG. Więcej informacji – https://zse.seg.org.pl

 

Comments

comments

16
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...