Agnieszka Stefaniuk dołącza do Icon Strategies

Jerzy Ciszewski - 27.06.2022
59

Będzie wspierała zespół agencji w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego i public affairs

Agnieszka Stefaniuk dołącza do Icon Strategies

– Z początkiem czerwca br. do zespołu Icon Strategies dołączyła Agnieszka Stefaniuk. Na stanowisku starszej konsultantki będzie wspierała zespół agencji w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego i public affairs prowadzonych na rzecz obecnych klientów agencji.

Agnieszka Stefaniuk ma blisko 15-letnie doświadczenie w branży public relations. Od 2018 roku odpowiadała za działania komunikacyjne w Polsce i Europie producenta fotelików dziecięcych Avionaut.

Wcześniej przez ponad siedem lat współodpowiadała za działania komunikacyjne Miasta Gliwice. Zdobywała również doświadczenia w agencjach PR, a także – po stronie redakcyjnej – w portalu Interia.pl.

Agnieszka Stefaniuk jest absolwentką Uniwersytetu Sląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na którym ukończyła studia podyplomowe w zakresie public relations.

– Agnieszka wnosi do zespołu wieloletnie doświadczenie w obszarze PR, również międzynarodowe, które jestem przekonany będzie procentować w obszarze doradztwa strategicznego dla naszych klientów. Dogłębne zrozumienie procesów komunikacyjnych i decyzyjnych w samorządach, to ta część kompetencji Agnieszki, która będzie nieocenionym wsparciem przy prowadzonych przez nas w coraz większej skali projektach w zakresie public affairs – mówi Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies.

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...