Agnieszka Sołtysiak odchodzi z endorfina events i WebTalk Digital

Informacja Prasowa - 03.02.2020
300

Agnieszka Sołtysiak odchodzi z endorfina events i WebTalk Digital

Z końcem stycznia b.r. Agnieszka Sołtysiak rezygnuje z zasiadania w zarządach oraz pełnienia obowiązków dyrektora finansowego spółek endorfina events oraz WebTalk. Jednocześnie przestaje być udziałowcem grupy na rzecz dotychczasowych współwłaścicieli.

Pozostały zespół właścicielsko-zarządczy pozostaje bez zmian, tj. Michał Kaleta zachowuje stanowisko członka zarządu i dyrektora zarządzającego endorfina events, Michał Dunin członka zarządu endorfina events, a także prezesa i dyrektora zarządzającego WebTalk, a Maciej Ledzion członka zarządu obu spółek, odpowiedzialnego za rozwój i długofalową strategię działania grupy.

Agnieszka Sołtysiak związana jest z branżą eventową od 2003r., a na początku 2009r. wspólnie z Maciejem Ledzionem założyła agencję endorfina events, w której do połowy 2017r. pełniła jednocześnie funkcje prezesa zarządu i dyrektora finansowego oraz współzarządzała agencją. Po połączeniu endorfina events z agencją digitalową WebTalk w 2017 roku zrezygnowała z pełnienia tych funkcji i objęła stanowisko dyrektora finansowego spółek. Skonsolidowane przychody grupy wyniosły w minionych latach odpowiednio: w 2017 – 27,7 mln PLN netto, w 2018 –  44,3 mln PLN netto a w 2019 – 49,95 mln PLN netto.

LinkedIn Agnieszka Sołtysiak 

 

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...